Beroepsinstituut van Erkende Boekhouders
en Fiscalisten
Wet van 22 april 1999
 
Lijst van de erkende beroepverenigingen

Om het contact tussen het BIBF en de beroepsverenigingen te verzekeren werd een Consultatieve Commissie Beroepverenigingen opgericht. Elke erkende vereniging kan één afgevaardigde aanduiden. Hieronder vindt u de lijst van de beroepsvereningen, hun afgevaardigde en desgevallend een link naar hun website.
Gebruik bijgaand formulier om wijzigingen over uw vereniging mee te delen.
De voorwaarden om als beroepsvereniging erkend te worden, vindt u hier.

A.C.T.I.F.S.Avenue J. Marvel 20 A, 5032 CORROY-LE-CHATEAU
Tel. : 0475 79 66 86
E-mail : info@actifs.be
Web: www.actifs.be
Voorzitter & Afgevaardigde: Luc Vandenhouck (luc@vandenhouck.net)

A.F. (ACADEMIE FISCALE)

Chaussée de Viesville 148, 6041 GOSSELIES
Tel. : 0476 39 41 13
Web: www.academiefiscale.be
Voorzitter: Monsieur Jean Pierre RIQUET (president@academie-fiscale.be)
Afgevaardigde: Déborah LEPAGE (deborah@bcflepage.be)

A.P.C.H. - ASSOCIATION DES PROFESSIONNELS DE LA COMPTABILITE DU HAINAUTRue Vauban 6, 7500 TOURNAI
Tel.: 069 23 63 24
Fax: 069 84 35 91
E-mail: apch@swing.be
Web: www.apch.be
Voorzitter: Colette Moriau (colette.moriau@apch.be)
Afgevaardigde: Michel CELENZA (celenzacompta@skynet.be)

BAB - BKR - BEROEPSVERENIGING VOOR ACCOUNTANTS, BELASTINGCONSULENTEN, BEDRIJFSREVISOREN, ERKENDE BOEKHOUDERS-FISCALISTEN, ADVOCATEN EN NOTARISSEN

Ruggeveldlaan 755, 2100 Deurne
Tel.: 03 248 56 25
E-mail: secretariaat@bab-bkr.be
Web: http://www.bab-bkr.be
Voorzitter: Nick Verheyden
Afgevaardigde: Vincent Bossaert (v.bossaert@bossaert.be)

BAB BRABANT - BEROEPSVERENIGING VOOR FISCALE EN BOEKHOUDKUNDIGE BEROEPEN VAN BRABANT
Stormstraat 2 - 1000 BRUSSEL
Tel.: zie website
Fax: 03 400 23 38
E-mail: info@babbrabant.be
Web: www.babbrabant.be
Voorzitter: Herman De Cnijf (herman.decnijf@fhs.be)
Afgevaardigde: Hans Van Praet (hans_van_praet@hotmail.com)

B.B.B. - BEROEPSVERENIGING VAN BOEKHOUDKUNDIGE BEROEPEN

Schoendalestraat 379, 8792 DESSELGEM
Tel.: 056 44 37 21
Fax: 056 44 37 24
E-mail: secretariaat@bbb-vzw.be
Web: www.bbb-vzw.be
Voorzitter: Jean-Marie Hillewaere
Afgevaardigde: Christophe Van Heyste (christophe.van.heyste@telenet.be)

C.B.C. - CHAMBRE BELGE DES COMPTABLES, EXPERTS-COMPTABLES ET CONSEILS FISCAUX

Rue de l’Etoile 163, 1180 BRUXELLES
Tel.: 02 511 01 49
Fax: 02 511 41 43
E-mail: info@cbc-bruxelles.be
URL : www.cbcbxl.be
Voorzitter: Marc Gilson (info@cbc-bruxelles.be)
Afgevaardigde: Didier Pajot (didier.pajot@malou.com)

C.B.C. - Namur - Luxembourg

Rue Baron Fallon 23 – 5000 NAMUR
Tel. : 081 73 70 08
E-mail : cbc.nam.lux@gmail.com
URL : www.cbc-compta.be
Voorzitter: Angelo Terranova (angelo.terranova@skynet.be)
Afgevaardigde: Jean-François Denis (jeanfrançois.denis@skynet.be)

C.B.C.E.C. - CHAMBRE BELGE DES COMPTABLES ET EXPERTS-COMPTABLES - LIEGE
Rue Saint-Nicolas, 70 – 4000 LIÈGE
Tel. : 04 252 55 23
Fax : 04 254 21 16

E-mail: union@cbcec.be
Web: www.cbcec.be
Voorzitter: Yves Drapier
Afgevaardigde: Marcel-Jean Paquet (m.j.paquet@skynet.be)

C.E.C.C.B. - CHAMBRES DES EXPERTS-COMPTABLES ET DES COMPTABLES DE BELGIQUE
Avenue Louise 500, 1050 BRUXELLES
Tel. & fax: 02 648 29 12
E-mail: ccibrussels@cci.be
Voorzitter: Ivan Rymenhaut (rymenhaut.ivan@outlook.com)
Afgevaardigde: Anne-Marie Loor (compta@loor.be)

C.E.D.C.F. - CENTRE D’ETUDES DE DROIT COMPTABLE ET FISCALBoulevard Prince de Liège 56, 1070 BRUXELLES
Tel.: 02 522 06 92
Fax: 02 522 26 94
E-mail: cedcf@comptaplus.be
Voorzitter: Christian Depauw
Afgevaardigde: Bernadette Torelli (torellib@yucom.be)

C.R.E.C.C.B. - COMPAGNIE ROYALE DES EXPERTS COMPTABLES & COMPTABLES DE BELGIQUE

Boulevard Bischoffsheim 33 - 1000 BRUXELLES
Tel.: 0475 25 06 81
Fax: 09 231 21 20
E-mail: vdbludo@kvabb.org
Web: www.kvabb.org
Voorzitter: Ludo Van Den Bossche (vdbludo@kvabb.org)
Afgevaardigde: Joé Gutierrez-Ruiz (lafiduciaire@busmail.net)

EAST ACCOUNTANCY.BE

Rue Renkin 33, 4800 VERVIERS
Tel. & FAX: 087 77 18 89
E-mail: r.julemont@unidad.be
Voorzitter: René FAYEN (rfa@groupfayen.be)
Afgevaardigde: Jean-Claude Reuter (info@fiscowel.be)

FECOFI - FÉDÉRATION DES PROFESSIONS COMPTABLES ET FISCALES DE BELGIQUE
Rue Général Henry 36 - 1040 BRUSSEL
Tel.: 010 40 13 47
Fax: 071 88 81 96
E-mail: secretaire@fecofi.be
Web: www.fecofi.be
Voorzitter: Jean-Marie CONTER (jmconter@gmail.com)
Afgevaardigde: Philippe TALBOT (philippe.talbot@talbot.be)

G.F.P.C. - GROUPEMENT FRANCOPHONE DES PROFESSIONNELS DE LA COMPTABILITERue Warmonceau 314 , 1er étage - 6000 CHARLEROI
Tel.: 071 40 47 60
Fax: 071 40 47 50
E-mail: gfpc@skynet.be
Web: www.gfpc.be
Voorzitter: Odile Bodart
Afgevaardigde: Alain Fisette (alain.fisette@skynet.be)

I.F.B. - INSTITUT DES FIDUCIAIRES DE BELGIQUE asblAvenue Louise 347 / 7, 1050 BRUXELLES
Tel.: 02 627 58 15
Fax: 02 627 58 01
E-mail: agk@guykahn.be
Voorzitter: Guy Kahn (agk@guykahn.bev)
Afgevaardigde: Emmanuel Denis (e.denis@comptactuel.be)

K.B.A.B. - KEMPENSE BEROEPSVERENIGING VAN ACCOUNTANTS, BELASTINGCONSULENTEN, BOEKHOUDERS EN BEDRIJFSREVISOREN
Kempenlaan 26, 2300 TURNHOUT
Tel.: 014 42 10 72
Fax: 014 71 02 67
E-mail: voorzitter@kbab.be
Web: www.kbab.be
Voorzitter: Leo Stessens (voorzitter@kbab.be)
Afgevaardigde: Bart Claessens (bart.claessens.bc@telenet.be)

K.V.A.B.B. - KONINKLIJKE VERENIGING DER ACCOUNTANTS EN BOEKHOUDERS VAN BELGIE
Maurice Verdoncklaan 57, 9050 GENTBRUGGE
Tel.: 09 001 04 65
Fax: 09 231 21 20
E-mail: vdbludo@kvabb.org
Web: www.kvabb.be
Voorzitter: Ludo Van Den Bossche (vdbludo@kvabb.org)
Afgevaardigde: Caroline Meys ( taxconsulting@telenet.be )

L.B.C. - N.V.K.
Sudermanstraat 5, 2000 ANTWERPEN
Tel.: 03 220 87 11 - 6
Fax: 03 231 66 64
Web: www.acclbc-nvk.be
Voorzitter: Luc Van De Moortel
Afgevaardigde: Mark Borghgraef (mark.borghgraef@vmsbvba.be)

L.V.A.B. - LIMBURGSE VERENIGING VAN ACCOUNTANTS EN BELASTINGCONSULENTEN
Diepenbekerweg 65, 3500 HASSELT
Tel.: 011 30 13 50
Fax: 011 22 99 70
E-mail: info@lvab.be
Web: www.lvab.be
Voorzitter: Johan De Coster (info@lvab.be)
Afgevaardigde: Eddy VALEE (eddy.valee@defactuurwinkel.be)

M.A.B. - MECHELSE ACCOUNTANTS, BEDRIJFSREVISOREN, BOEKHOUDERS EN BELASTINGCONSULENTEN
Ambroossteenweg 1, 1981 HOFSTADE
Tel.: 015 62 31 10
Fax: 015 62 18 48
E-mail: info@mab.be
Web: www.mab.be
Voorzitter: Marie-Thérèse Smet
Afgevaardigde: Carine Hemeleers (carine.hemeleers@skynet.be)

O.E.C.C.B.B. - ORDRE DES EXPERTS COMPTABLES ET DES COMPTABLES BREVETES DE BELGIQUE, SOCIETE ROYALE
Chaussée de Louvain, 428, 1380 OHAIN-LASNE
Tel.: 02 343 02 12
Fax: 02 343 09 43
E-mail: info@oeccbb.be
Web: www.oeccbb.be
Voorzitter: Gérard Delvaux (gerard.delvaux@oeccbb.be)
Afgevaardigde: Gérald LEMERCINIER (gl.bgc@skynet.be)

U.H.P.C. - UNION HENNUYERE DES PROFESSIONNELS DE LA COMPTABILITEChemin de la Procession 164 , 7000 MONS
Tel.: 065 34 64 91
Fax: 065 84 79 42
E-mail: patrick.jaillot@jaillot.be
Web: www.uhpc.be
Voorzitter: Patrick Jaillot (patrick.jaillot@jaillot.be)
Afgevaardigde: niet benoemd

U.P.C.H.O. - UNION PROFESSIONNELLE DE COMPTABILITE DU HAINAUT OCCIDENTAL
Rue Terre à Briques 29C, 7522 MARQUAIN
Tel.: 06935 22 96
Voorzitter: Pascal De Handschutter (pascaldh@gmail.com)
Afgevaardigde: Willy Manssens (w.manssens@skynet.be)

V.A.B.F. - VERENIGING VAN ACCOUNTANTS, BEDRIJFSREVISOREN,BELASTINGCONSULENTEN, BOEKHOUDERS EN FISCALISTEN
Boelenaar 1, 9031 GENT (DRONGEN)
Tel.: 09 377 87 88
Fax: 09 378 06 67
E-mail : info@vabf.be
Web: www.vabf.be
Voorzitter: Johan Van Haeverbeke
Afgevaardigde: Jan Steurtewagen (jan_steurtewagen@bebotax.com)

WV.I.F.F.B. - WEST-VLAAMS INTERPROFESSIONEEL FORUM VOOR FISCALE BEROEPSBEOEFENAARS, vzw
Wortegemseweg 52, 8790 WAREGEM
Tel.: 056 21 49 77
Fax: 056 20 52 00
E-mail : info@fiscaalforum.be
Web: www.fiscaalforum.be
Voorzitter: Jean-Claude Dekeyser (info@fiscaalforum.be)
Afgevaardigde: Eddy Delys (eddy.delys@skynet.be)


Laatst gewijzigd op 25/08/2017 16:07:17
Navigatie
  • TERUG